Technologia bezszwowa – najlepsze legginsy dostępne na rynku

Technologia bezszwowa – najlepsze legginsy dostępne na rynku

Zapewne niejednokrotnie przy wyborze odzieży sportowej rzuciła się Tobie w oczy informacja o technologii bezszwowej, ale czy tak naprawdę wiesz czym ona właściwie jest?

Technologia bezszwowa nie jest czymś nowym, z pewnością w swojej szafie masz chociaż jeden komplet bielizny bezszwowej, która podbiła Twoje serce ze względu na wygodę i komfort jaki daje poprzez brak odznaczania się pod ubraniem.
Jednakże zyskała ona na popularności w ostatnich latach ze względu na ogromny rozwój branży fitness, gdzie producenci z powodzeniem wykorzystują technologię bezszwową przy produkcji ubrań sportowych i lifestylowych.

Na czym polega magia produktów bezszwowych? Prawdopodobnie na ogromnej wygodzie, a co za tym idzie satysfakcji z noszenia. Brak szwów nie powoduje dodatkowego ucisku (pomimo tego, że produkt niesamowicie przylega do ciała) i nie naraża na dodatkowe otarcia skóry, które owe szwy mogą powodować.
 
Produkty te charakteryzują się wysoką jakością, która podyktowana jest doborem odpowiednich włókien pod maszyny dziewiarskie, które tworzą rzecz od niteczki do pełnego wyrobu, a nie jak w przypadku zwykłych legginsów uszytych z fragmentów gotowego materiału.

Nylon i Spandex, które są w składzie dzianiny wpływają na wysoką elastyczność wyrobu.
Nylon charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na rozciąganie, jako mocny i trwały materiał często jest używany przy produkcji odzieży sportowej z powodu wysokiej odporności na spieranie koloru, co przy częstym użytkowaniu i praniu stanowi ogromną zaletę. Nylon także nie absorbuje, co oznacza, że odprowadza ciepło na zewnątrz i nie wchłania wilgoci - nie widać na nim śladów potu podczas aktywności fizycznej.
Leki i wytrzymały Spandex wpływa na rozciągliwość dzianiny przez co np. takie legginsy bezszwowe doskonale dopasowują się do kształtu ciała i maskują niedoskonałości.
 
W naszej ofercie możesz znaleźć nie tylko legginsy bezszwowe, ale także krótkie spodenki, rashguardy z krótkim i długim rękawem, a także topy sportowe, które doskonale podtrzymują biust.

Z naszej strony możemy powiedzieć tylko tyle, że jeżeli raz założysz np. legginsy bezszwowe to nie będziesz chciała już innych w swojej szafie ❤️
Powrót do blogu

Get the look