Rok 2022 w #makesustrong - podsumowanie

Rok 2022 w #makesustrong - podsumowanie

Koniec grudnia i początek stycznia to zawsze czas podsumowań, planowania, a także mocnych postanowień – my również postanowiliśmy podsumować ubiegły rok zestawiając poniżej najważniejsze dla nas wydarzenia.

1. INTERSPORT

Jak dobrze wiecie nasze produkty możecie dotknąć, przymierzyć i oczywiście kupić stacjonarnie – w znanej sieci sklepów INTERSPORT.
Pod koniec 2021 nasze produkty były dostępne tylko w 6 lokalizacjach, natomiast 2022 rok zakończyliśmy z naszą kolekcją w praktycznie każdej lokalizacji! Co tylko jest potwierdzeniem, że nasze projekty spotykają się z bardzo dobrym odbiorem klientów.

Listę wszystkich sklepów w których możecie znaleźć nasze rzeczy znajdziecie 👉tutaj
 

2. Nowy sklep internetowy

Jesienią 2022 roku powstał nasz nowy sklep internetowy. Stary nie był aż tak bardzo funkcjonalny jak obecny, który umożliwia nam wprowadzenie wielu atrakcyjnych promocji stworzonych specjalnie dla Was! Dodatkowo popracowaliśmy także nad zdjęciami i opisami produktów, tak aby były jak najbardziej wyczerpujące, a także usprawniliśmy procedurę zakupu.

3. Zmiana stylu

W 2022 niewątpliwie przeszliśmy metamorfozę! Wraz z czasem i my daliśmy ponieść się minimalizmowi, a nasze rzeczy stały się lżejsze i bardziej uniwersalne.
Postawiliśmy na bardziej stonowane, klasyczne kolory, prostsze formy i mniejsze logo.

4. Nowe modele

Wiosną światło dzienne ujrzały nasze dwa nowe modele: Soho i Sunset Boulevard, które spotkały się z bardzo dobrym odbiorem naszych klientów – za co zresztą serdecznie dziękujemy!
Z pewnością te modele zostaną z nami na dłużej, a w 2023 roku powiększymy gamę kolorystyczną, tak aby każda kobieta znalazła legginsy bezszwowe w swoim ulubionym kolorze.

5. Nowi pracownicy

Nasz zespół powiększył się o 2 nowe osoby:
Nicole – studiuje wzornictwo na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, a w #makeusstrong odpowiedzialna jest za kontakt z naszymi dostawcami i wspiera nas graficznie w każdym naszym pomyśle.
Anna – od wielu lat związana z marketingiem modowym jest u nas Managerem E-commerce, dba przede wszystkim o rozwój naszego sklepu internetowego.


Rok 2022 był z pewnością dla nas dobry, z ogromną radością patrzyliśmy na rozwój marki, ale także coraz większą świadomość polaków jeżeli chodzi o aktywność fizyczną.
Z niecierpliwością czekamy na to co przyniesie 2023 i jesteśmy do niego całkiem nieźle przygotowani – bądźcie czujni, ponieważ nowe produkty już niebawem!

 

Powrót do blogu

Get the look