Nie lubisz kupować przez internet? Jesteśmy w INTERSPORCIE!

Nie lubisz kupować przez internet? Jesteśmy w INTERSPORCIE!

Nie przepadasz za zakupami online? Męczą Ciebie godziny spędzone na bezowocnych poszukiwaniach w Internecie, a może masz problemy z doborem odpowiedniego rozmiaru?

Przyczyn dlaczego nie lubisz lub nie masz czasu na zakupy przez Internet jest wiele, dlatego też blisko rok temu podjęliśmy decyzję o rozwoju sprzedaży stacjonarnej, czego efektem jest możliwość kupna naszych produktów w popularnej sieci sklepów INTERSPORT.

Grupa INTERSPORT to największa na świecie organizacja zajmująca się detaliczną sprzedażą artykułów turystycznych i sportowych, a my otrzymaliśmy niesamowitą szansę aby naszymi produktami rozwijać i poszerzać kategorię Fitness. Ludzie, którzy pracują w tej sieci tworzą zespół, który łączy przede wszystkim pasja do sportu i chęć dzielenia się nią z klientami.

Nawet najlepsze zdjęcia produktowe nie zastąpią możliwości ocenienia koloru na żywo czy też przymierzenia celem wyboru odpowiedniego rozmiaru dla siebie. Nieoceniona może okazać się pomoc wykwalifikowanego doradcy, który posiada niezbędne doświadczenie i wiedzę przy wyborze odzieży sportowej.

Pełną listę sklepów INTERSPORT, w których dostaniesz nasze produkty znajdziesz tutaj (https://makeusstrong.eu/pages/gdzie-kupic)

Powrót do blogu

Get the look